EDİRNE İPSALA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze Yeni Hizmet Aracı Hibe Edildi.

     İpsala İlçesi Okulları ve Öğrencileri Koruma Güçlendirme Derneği, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze hizmet aracı hibe etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze Yeni Hizmet Aracı Hibe Edildi.


      İpsala İlçesi Okulları ve Öğrencileri Koruma Güçlendirme Derneği Başkanı Zeynep SAPÇI ve yönetim kurulu üyeleri 30 Kasım 2017 tarihinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Mehmet ENGİN´i ziyaret etti.

      İpsala İlçesi Okulları ve Öğrencileri Koruma Güçlendirme Derneği Başkanı Zeynep SAPÇI, "İpsala İlçesi Okulları ve Öğrencileri Koruma Güçlendirme Derneği olarak İpsala İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün bir hizmet aracına ihtiyacı olması nedeniyle hayırseverlerin derneğimize yaptığı bağışlar ile bir hizmet aracı aldık ve Müdürlüğümüze hibe ettik. Müdürlüğümüz bundan sonra işlerinde kullanmak üzere bu hizmet aracını kullanacak. Bu konuda derneğimize büyük katkı sağlayan bütün hayırseverlerimize bir kez de sizlerin aracılığı ile teşekkür ediyoruz. Hizmet aracının Müdürlüğümüze hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz. Aynı zamanda dernek üyelerimiz ve yönetim kurulu üyelerimize de bu konuda gösterdikleri çaba ve gayretten dolayı teşekkür ediyorum. Dernek olarak mevcut hizmet aracının İpsala İlçe Milli Eğitim Camiasına uzun yıllar hizmet etmesini ve hayırlı olmasını diliyoruz. İpsala İlçesi Okulları ve Öğrencileri Koruma Güçlendirme Derneği olarak çalışmalarımız devam etmekte projelerimiz tamamlanma aşamasında. Yönetim kurulu arakadaşlarımız ile birlikte dernek üyelerimiz ve hayırseverlerimizin de desteğini alarak ilerleyen günlerde bir çok etkinlik planlamaktayız." dedi.

    İpsala İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Mehmet ENGİN, "Derneğimiz yönetim kuruluna, dernek üyelerimize ve derneğimize bağışta bulunan İpsalalı hayırseverlerimize çok teşekkür ederim. Hibe edilen hizmet aracımızın Müdürlüğümüze hayırlı olmasını diliyoruz." dedi.

    Hizmet aracına kurban kesiler dualar okundu.

 

01-12-201701-12-201701-12-2017

Hükümet Konağı. Kat3 İpsala/EDİRNE - 0 284 616 12 45

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.